Zdrowy Duch

Porozumienie ducha i ciała

  • Styczeń 2, 2016

Dobrze funkcjonujący człowiek to porozumienie ducha i ciała. Duch bez ciała nie może istnieć i ciało bez ducha również. Pamiętajmy o tym, że aby poprawić swoją energetykę zaczynamy od wyrzucenia złych emocji, aby energetycznie nie ściągało nas w dół.Różne są sposoby na poprawę jakości naszego ducha.

Uzdrawiamy się m.in za pomocą:

-energii drzew

-energii świec i ognia

-energii kolorów

-właściwego oddechu

-interpretując sny możemy lepiej zrozumieć i dotrzeć do podświadomości, tym samym poprawić stan naszego ducha.

 

Przebywając w otoczeniu drzew poprawiamy samopoczucie, regenerujemy cały organizm, dodając energii wszystkim czakrom.

Różne są opinie na temat zdrowych i niezdrowych drzew, to my sami musimy zbadać, które drzewa są dla naszej energetyki korzystne, w otoczeniu których poprawia się nasza energetyka.

Nie ma wątpliwości, że od czasów słowiańskich najważniejszą rolę pełniła brzoza. Leczyła niedomagania kości, przyspieszała wyjście z choroby, niezastąpiona przy poprawie witalności, przyjmowała na siebie stres, otaczała opieką przy porodzie, przywraca równowagę psychiczną. Możemy jej oddać swoje niedomagania i liczyć na szybką poprawę.

Brzoza w zimowej szacie

Ważnym drzewem energetycznie jest dąb, dodaje sił, przebywając w jego otoczeniu, przytulając się do niego wzmacniamy organizm na wszystkich poziomach, zostaje nam dostarczona dobra, pozytywna energia.

Cudowne dla naszego organizmu są drzewa iglaste.  Świerk, sosna, jodła -właściwości oczyszczające drogi oddechowe są wszystkim nam znane, ale to nie wszystkie pozytywne właściwości. Drzewa iglaste leczą  depresję, pozwalają zajrzeć głębiej w siebie-dostać się do podświadomości, pomagają uzyskać wewnętrzną harmonię, stajemy się bardziej twórczy i radośni.

Monumentalne świerki

Nie zapominajmy o buku, który daje nam niesamowitą siłę, dodaje pewności siebie, możemy mu oddać cały stres, a on naładuje nas energią do działania i silniejszego funkcjonowania.

Wśród drzew możemy przebywać bez ograniczeń czasowych, możemy pod drzewami siadać, obejmować je i dotykać. Zmianę samopoczucia na lepsze zauważymy szybko.

Nie zapominajmy przy tym o oddechu, regularny wdech i wydech przyczyni się do rozprzestrzenienia się dobrej energii w całym naszym organizmie.

 

 

<-- Menu